وب‌سایت / وب‌اپلیکیشن

ساخت وب‌اپلیکیشن ایمن، سریع و زیبا هم‌راستا با اهداف شما.

 

شروع یک پروژه
neyservices

وب‌اپلیکیشن در مرکز مسیر مخاطبان دیجیتال شما قرار دارد، مردم کسب‌وکار شما را از طریق آن پیدا کرده و می‌توانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند. سامانه دیجیتال شما باید دقیقا خواسته مردم را فراهم کند و تجربه‌ای به‌یادماندنی برای آنان به ارمغان آورد.

ما با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها، نرم‌افزاری پویا را ارائه می‌دهیم که برای همه می‌تواند کارساز باشد و تجربه‌ای لذت‌بخش از زندگی و کسب‌وکار دیجیتال را فراهم آورد.

 

چرا استودیو نِی؟

 

نِی یک استودیو طراحی، پیاده‌سازی و نوآوری است. ما تیمی حرفه‌ای برای ایجاد تغییر در کسب‌وکارها هستیم تا بتوانید تجربه‌ای نوین و متفاوت در دنیای دیجیتال داشته باشید. هدف ما برقراری ارتباطی ماندگار بین شما و مخاطبتان است.

 

۱۲

سال سابقه کار

بنیا‌ن‌گذاری شده در تهران، سال ۱۳۹۰. فعالیت مستمر به‌طور مستقل تا امروز.

۷۴

پروژه ساخته شده

شامل وب‌سایت، وب‌اپلیکیشن، پنل‌های سازمانی و صفحه‌های شخصی.

۶

شخص خلاق

که برای هدفی مشترک کار می‌کنند.

 

تجربه‌ها و تخصص‌های ما

 

داده و استراتژی

 

علم داده

استراتژی سازمان

تحلیل و بررسی بازار

استراتژی محتوا

پژوهش کاربر محور

مدیریت کسب‌و‌کار

 

هویت و جایگاه

پیام سازمان

دستورالعمل‌ها و راهنمای مسیر

ایجاد مفهوم و محتوا

طراحی و پیاده‌سازی

 

طراحی محصول دیجیتال

طراحی رابط و تجربه کاربری

پیاده‌سازی پویش تبلیغاتی

پیاده‌سازی نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل

مراحل ساخت

بررسی

 • استراتژی
 • سنجش نیازها
 • اهداف و برنامه‌ریزی
 • ساختار اولیه نرم‌افزار

طراحی و پیاده‌سازی

 • تجربه کاربری (UX)
 • سیستم طراحی انعطاف‌پذیر
 • رابط کاربری
 • بهینه‌سازی موتورهای جستجوگر
 • پنل مدیریت

بارگذاری و پشتیبانی

 • تست و بهبود کیفیت
 • نظارت بر عملکرد سیستم
 • پشتیبانی، تغییر و گسترش

قدرت گرفته از جوملا

پس از بررسی نرم‌افزارهای موجود، ما جوملا را انتخاب کردیم و بیش از ۱۲ سال است که از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنیم. سیستمی قابل اطمینان، پویا و پایدار.

 

چرا جوملا؟

 

دو تفاوت اصلی جوملا با دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا (مانند وردپرس و ...) در امنیت و سئو است. سیستم امنیتی جوملا در هسته مرکزی این نرم‌افزار قرار دارد و نیازی به نصب افزونه جداگانه برای ایمن کردن سیستم نیست. همچنین جوملا بصورت پیش‌فرض برای موتورهای جستجوگر بهینه‌شده است و برای اجرای سئو نیازی به افزونه جداگانه نمی‌باشد.

با کمی جستجو در اینترنت در مورد تفاوت وردپرس و جوملا احتمالا توجه شما به نکته‌ای ظاهرا منفی در مورد جوملا جلب خواهد شد و آن عدم وجود قالب‌ها یا بسته‌های نرم‌افزاری متفاوت برای این نرم‌افزار است. مسئله‌ای که شما باید به آن توجه کنید این است که ما از قالب آماده استفاده نخواهیم کرد و پوسته وب‌اپ شما را پس از بررسی‌های لازم متناسب با نیازهای شما برنامه‌نویسی خواهیم کرد. قالبی کاملا پویا که امکان هرگونه تغییری را به ما خواهد داد. همچنین افزونه‌های مورد نیاز اصلی در هر دو نرم‌افزار وردپرس و جوملا وجود دارد، مانند فروشگاه‌سازها یا فرم‌سازها و ... . هرچند تعداد این افزونه‌ها در جوملا نسبت به وردپرس کمتر است، اما تیم ما با دانش و تجربه‌ خود بسته‌ها و افزونه‌های لازم را برنامه‌نویسی می‌کند و با عدم استفاده از افزونه‌های متفرقه و متنوع به پایداری و ایمنی سرویس شما کمک می‌کند.

 

در مورد جوملا بیشتر بخوانید